Теніс

Світоліна увійшла в топ-5 найбільш нещадних тенісисток

0

Еліна Світоліна з 2014 року 26 разів перемагала в сеті з рахунком 6:0

Еліна Світоліна утримує п'яту позицію за кількістю виграних під нуль сетів, починаючи з 2014 року.

За 4,5 сезону перша ракетка України 26 разів вигравала сет, повісивши суперниці "баранку". Частіше це виходило робити тільки у Каролін Возняцкі (46), Сімони Халеп (37), Агнешки Радванської (33) і Гарбіньє Мугуруси (31).

Зазначимо, що за даний проміжок часу Світоліна 58 разів вигравала партію з рахунком 6:1. Тут вона також замикає топ-5.

Тріумф Халеп

Румунська тенісистка Симона Халеп героїчно обіграла американку Слоан Стівенс у фіналі Ролан Гаррос та виграла перший турнір Великого Шолому у кар'єрі.

Перший сет румунка програла, але у другому прокинулась та зрівняла рахунок. У вирішальному сеті Халеп віддала суперниці усього один гейм. 3:6, 6:4, 6:1.

Перша ракетка світу не виконала жодного ейса, але обійшлася без подвійних помилок і реалізувала 4 брейк-пойнта з 5. На рахунку Стівенс 1 подача навиліт, 1 подвійна і 3 брейки. Матч тривав 2 години і 7 хвилин.

Зазначимо, що Халеп двічі програвала у фіналі Ролан Гаррос. У 2014 році румунка поступилась Марії Шараповій, а у 2017 - Олені Остапенко. Минулого року Халеп програла ще один фінал Великого шолому - у фіналі Australian Open її здолала Каролін Возняцкі.

На рахунку Слоан Стівенс одна перемога на Великому шоломі. У 2017 році вона обіграла у фіналі US Open співвітчизницю Медісон Кіз.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Цуренко перевершила себе на Ролан Гаррос.