Теніс

Світоліна вилетіла з турніру в Індіан-Уеллсі

0

Еліна Світоліна програла матч проти Карли Суарес-Наварро

Перша ракетка України Еліна Світоліна достроково завершила виступ на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в американському Індіан-Уеллсі з призовим фондом в $8,649 млн.

У поєдинку третього кола змагань Світоліна з рахунком 5:7, 3:6 програла матч проти іспанки Карли Суарес-Наварро.

На старті матчу Світоліна не реалізували два брейк-поінти, потім швидко відреагувала на втрату гейму на своїй подачі, але в кінцівці сету ще раз дозволила Суарес-Наварро відзначитися на прийомі, а оскільки до того моменту іспанка вела 6:5, брейк автоматично приніс їй перемогу в першому сеті.

У другій партії Світоліна не заробила жодного брейк-поінту. Незвично слабку гру на прийомі українка посилила провальним шостим геймом. Суарес-Наварро з рахунку 0:40 зробила брейк і перемогла.

Відзначимо, що тенісісткі зустрічалися вже в шостий раз і Світоліна зазнала третьої поразки в очному протистоянні з Суарес-Наварро.

Нагадаємо, Еліна Світоліна другий рік поспіль виграла престижний турнір серії Premier в Дубаї.

Раніше Світоліна відвідала Київ, де в ефірі програми Сніданок з 1+1 розповіла про особисте життя. Тенісистка зізналася, що зараз її серце вільне.

Ще недавно Світоліна була у стосунках з Рісом Топлі - гравцем збірної Англії з крикету.

"Зараз моє серце вільне. Більшість часу я, як і завжди, приділяю тенісу. У мене багато переїздів, різних заходів, як зараз в Києві.

Я завжди намагаюся заїхати в Україну на пару днів побачитися з сім'єю - це зараз в пріоритеті для мене", - сказала Світоліна.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Світоліна розповіла, хто її надихає.