Теніс

Українська тенісистка Цуренко вперше в кар'єрі зробила прорив на Ролан Гаррос

0

У наступному раунді змагань друга ракетка України зіграє з Катериною Макаровою із Росії

У Парижі в одному з найпрестижніших тенісних турнірів Ролан Гаррос з призовим фондом 32,017,500 євро відбулася зустріч двох українок - Лесі Цуренко і Катерини Козлової, для якої це був дебютний поєдинок у основній сітці турніру.

У стартовій партії за рахунку 4-5 Цуренко не отримала подвійний сетбол на подачі Козлової, яка пройшла в основну сітку французького Мейджора після трьох перемог в кваліфікації. Леся з першої ж спроби записала сет до свого активу. У перерві Катерина звернулася за допомогою до фізіотерапевта і скористалася медичною паузою. У другій партії Цуренко повністю заволоділа ініціативою, оформивши три брейки.

Таким чином, Цуренко вперше в кар'єрі змогла пробитися до другого кола турніру.

Перше коло

Леся Цуренко (Україна) - [Q] Катерина Козлова (Україна) 6-4 6-0

У наступному раунді змагань друга ракетка України зіграє з росіянкою Катериною Макаровою, яка вибила з турніру першу ракетку світу Анжелік Кербер. А в особистому протистоянні з Цуренко Макарова веде - 2-0. Останній поєдинок відбувся минулого року в Маямі, де росіянка оформила перемогу в трьох сетах (6-3, 4-6, 3-6).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, перша ракетка світу сенсаційно залишила турнір після стартового кола на Ролан Гаррос.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, Ролан Гаррос, Цуренко