Теніс

Українська тенісистка Світоліна прокоментувала вихід у чвертьфінал Ролан Гаррос

0

За словами спортсменки, вона не була в грі на всі 100 процентів

У матчі 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції - Ролан Гаррос найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна у напруженій боротьбі здолала хорватку Петру Мартіч (4:6, 6:3, 7:5) і в 1/4 фіналу вийшла на румунку Сімону Халеп. Українка прокоментувала попередню гру, а також поділилася очікуваннями від майбутньої зустрічі з фавориткою турніру.

- На старті заважав певний дискомфорт через біль, яку відчула незадовго до протистояння. Це дивно, бо я весь день відчувала себе нормально, а потім за 30 хвилин до матчу, коли просто відпочивала, встала і в мене ніби в очах потемніло, відчула сильний біль в спині. Я навіть як слід не розім'ялась перед матчем. Тому було велике почуття паніки. І потім забула, як перемагати, як грати (посміхається). Так що я не була в грі на всі 100 процентів. Мій фізіотерапевт був в шоці, бо сказала, що такого болю раніше не відчувала. Так, буває скутість після затяжних матчів, але це все одно інша біль. Це було дуже дивно і незвично для мене. Ось чому, коли я вийшла на корт, не була зібраною, і це була ненормальна ситуація. Але це досвід, а вже все сталося, як сталося.

Це був важкий матч, Мартіч грала надзвичайно добре. Ближче до кінцівки я сказала собі: Знаєш що, треба бути агресивною, треба класти цей м'яч в корт, заробляти Віннер. Я дійсно змінила деякі речі, можливо, було запізно, але в підсумку це принесло мені перемогу. Я допускала багато невимушених помилок, яких зазвичай не роблю. І вже за рахунку 2-5 мені вдалося повернути цей настрій, настрій Світоліної. Як його описати? Я чула, що після 2-5 програла тільки чотири очки, ось це воно, напевно, і є. Я знову заграла, чекала потрібного м'яча, боролася і створювала собі можливості, щоб пробити навиліт. Сказала собі, що я не програю цей матч. Хіба що вона виконає два чудових Віннера при 0-30, ну що ж, мої вітання тоді. Однак я знаю, якого це бути гравцем топ-10 і як грати в напружених ситуаціях. Думаю, це допомогло сьогодні. Для мене важливо знаходити цей баланс: здійснювати мінімум помилок, при цьому залишатися активною. За останній час, як мені здається, я в цьому досягла успіху, хоча час від часу наступають збої, це нормально.

Мені вже надали допомогу, гарячий душ, десь хвилин 20, дуже допоміг моїй спині. На щастя, завтра у мене вихідний, так що я буду ще проходити необхідну терапію, а ще важливий повноцінний відпочинок. Подивимося, що станеться, буде новий день.

З приводу чвертьфіналу з Сімоною Халеп, то я витягла багато корисного з нашого останнього матчу в Римі. Той фінал був важким, оскільки ми обидві боролися з травмами. Це був хороший матч і, я думаю, я можу підготувати план гри на чвертьфінал, а там подивимося, що буде, - передає слова Світоліної Xsport.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.Спорт, українська тенісистка проходить до чвертьфіналу Ролан Гаррос.