Теніс

Українські вболівальники надихнули тенісистку Цуренко в битві проти росіянки

0

У другому колі престижного тенісного турніру українська спортсменка здолала росіянку і кваліфікувалася в наступний раунд

Українка Леся Цуренко вперше в кар'єрі пробилася в друге коло відкритого чемпіонату Франції. Але на цьому тенісистка не зупинилася. У другому колі Ролан Гаррос українська спортсменка здолала росіянку Катерину Макарову, яка до цього вибила з турніру першу ракетку світу Анжелік Кербер, і кваліфікувалася в наступний раунд.

В інтерв'ю  Цуренко так прокоментувала свій успіх.

- З Макаровою був хороший матч: суперниця на початку діяла дуже впевнено, відразу придавила мене, зіграла два ідеальних гейми. Радію, що вдалося зупинити цю напругу. Вона увійшла в корт, дуже щільно за місцем била, я ніяк не встигала. Потім почала відтягувати її назад, як ми і планували, по максимуму змінювала ритм. В принципі, так і вийшло, іноді навіть на шкоду власним бажанням, я себе зупиняла, щоб дотримуватися плану: тримати її ззаду і грати якомога більш різноманітно. За рахунку 2-2, 3-2 в кожному сеті були такі ключові моменти.

Чи подобається мені грати на грунті? У принципі, люблю грунт, я всі покриття люблю, просто раніше не вдавалося нормально виступати на таких кортах. Нарешті начебто непогано зараз виходить, я стала краще розуміти, як будувати розіграші, що не потрібно поспішати, на шкоду силі більше застосовувати обертання. Атмосфера на сьогоднішньому матчі дуже допомагала. Вболівальники прийшли з прапорами, я чула, як вболівали за мене, досить бурхлива була реакція на мої виграні розіграші, від чого я сама відчувала заряд енергії.

З приводу мого наступного матчу з Оленою Остапенко, то я знаю, що вона дуже добре б'є, їй будь-яке покриття підходить, вона грає дуже точно, часто переводить по лінії. В цьому році ми два рази грали і рахунок: 1-1. Матч в Празі - це була моя невелика помилка грати на тому турнірі, у мене була невелика травма. Зареклася не їздити до Праги, тому що там дуже слизькі корти і мої напрацювання не грають ніякої ролі. Навіть толком не стоячи на ногах на їх корті я подскальзивается, падала. У наступному матчі мені потрібно дотримуватися свого плану і фокусуватися на тому, що роблю я. Думаю, я можу претендувати на перемогу.

Що стосується виступу в парі з Катериною Бондаренко, то взагалі парний турнір я так, як і раніше, схиляюся не грати. Як показує досвід сестер Кіченок сьогодні, навіть парний поєдинок може затягнутися, тому це не завжди добре, коли одинак ​​на першому місці. З іншого боку пара дає трошки заряду на атаку, а це саме той теніс, в який я намагаюся грати. На все пропозиції відмовляла, але коли запропонувала Катя, то я погодилася, тому що завжди готова грати з українкою. З росіянкою був не надто важкий матч, у четвер парний поєдинок буде як гарне тренування перед матчем.

Подарунки на День народження? Так, організатори Ролан Гаррос подарували шалик і рушник, і ще мені від кого-то дісталися тістечка. Основні подарунки я отримала від тренера і наших дівчаток, сестер Кіченок, Ольги Савчук та Еліни Світоліної.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українка Цуренко здолала росіянку і пробилася в третє коло Ролан Гаррос.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, жінки, Цуренко