Теніс

Задуха і кровотеча: легенда тенісу вразила світ одкровенням

0

Розріджуючі кров препарати призвели до рясної кровотечі у спортсменки

Славетна американська тенісистка Серена Вільямс здивувала відвертою розповіддю про серйозні проблеми по ходу пологів. Екс-перша ракетка світу зізналася, що ледь не померла на операційному столі.

Під час пологів лікарям довелося робити спортсменці кесарів розтин, оскільки у дитини занадто сильно знизився пульс. Після операції у 36-річної Вільямс виникли ускладнення: їй стало важко дихати. Вона попросила зробити їй комп'ютерну томографію і дати препарати, що розріджують кров. Лікарі виявили у неї в легенях кілька тромбів, передає Vogue.

Відзначається, що через проблеми з диханням Вільямс почала сильно кашляти, у неї розійшлися шви від кесаревого розтину, а розріджуючі кров препарати призвели до рясної кровотечі. Лікарям довелося проводити ще одну операцію і встановити фільтр у вену, щоб тромби не могли потрапити в легені тенісистки.

У підсумку перші шість тижнів після пологів спортсменка провела в ліжку.

Відзначимо, що недавно Серена Вільямс стала зіркою лютневого випуску журналу Vogue.
 
На обкладинці видання спортсменка, яка чотири місяці тому вперше стала мамою, позує зі своє донечкою Олімпією. Про це сповіщають на сайті відомого глянцю.

У фотосеті, автором якої став культовий фотограф Маріо Тестіно, Серена розповідає, що донька дає їй сили рухатись далі.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що легендарна тенісистка з маленькою донькою вразили мережу чарівною фотосесією.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, жінки, Вільямс