Теніс

Закохані тенісистки зізналися, що не цілуються на корті

0

Спортсменки навчилися керувати спільним життям

Двох професійних тенісисток Тару Мур і Конні Перрін в 2011 році на турнірі у Франції познайомила спільна подруга, і їм було важко підтримувати відносини в умовах постійних переїздів і різного розкладу турнірів. Швейцарка Перрін любить грати на грунті - найменш улюбленому покритті мешканки Лондона Мур, розповідає New York Times.

Але вони навчилися керувати спільним життям, і тепер Мур і Перрін вважаються першими діючими тенісистками в історії WTA, які заручені одна з одною. Мур зробила пропозицію в минулому вересні на острові на півночі Італії. Вони планують одружитися в наступному році в Таїланді.

«Якщо вона щаслива, то я рада за неї, - каже 26-річна Перрін. - Якщо я щаслива, то вона рада за мене. І в результаті ми з нею як команда. Так, у нас стосунки, але ще вона моя найкраща подруга, і я її головна вболівальниця ».

Лише раз після заручин їм довелося грати один з одним: в квітні в другому колі кваліфікації турніру в Рабаті, Марокко. Перрін здобула легку перемогу - 6:1, 6:2. Мур сказала, що все пройшло не настільки дивно, як побоювалися їх подруги з туру.

«Це було схоже на матч проти кращої подруги, - згадує вона. - Ви виходите на корт, граєте матч, потім даєте один одному віддихатися, і все знову в порядку. Потрібно просто бути дорослими і розділяти гру і життя».

До того ж у пари скоро з'явилися справи - наступний матч Перрін.

«Ми почали обговорювати її наступний матч, бо я була її тренером, - розповідає 25-річна Мур. - Ми подивилися уривки матчів її наступною суперниці, і так все повернулося в норму. Життя продовжується".

Життя низькорейтинґових гравців, як Перрін (193-я ракетка світу) і Мур (328-я), буває дуже самотньою. Але вони можуть покластися одна на одну.

«Ти їздиш без тренера. Рідні їздять з тобою не дуже часто. І нам пощастило, що ми займаємося одним видом спорту і є одне в одного», - говорить Мур.

Перрін додає, що у відносинах з ким-то за межами тенісу іноді виникає негатив:

«Коли ти зустрічаєшся з кимось, хто не розуміє теніс, переїзди і все таке. Але ми розуміємо, що, звичайно, іноді нам потрібно їздити порізно».

Ще вони напарниці на корті і при можливості разом виступають в парі.

«Мотивація подвоєна, тому що ти граєш з людиною, якій бажаєш перемоги так само сильно, як собі», - говорить Мур. Але спільні виступи теж створюють труднощі. Перрін розповідала, що вона легше відволікалася, коли тільки почала грати з Мур.

«Ти більше відчуваєш, - пояснює Перрін. - Якщо на початку у неї все не дуже добре, я зосереджую на ній більше, ніж якщо б я грала з кимось іншим. З нею я більш чутлива. Але чим більше ми грали, тим більше ми до цього звикали ».

Права ЛГБТ-спільноти цього літа стали важливою темою в тенісі через австралійських суперечок з приводу одностатевих шлюбів. Мур і Перрін кажуть, що їм вистачає підтримки з боку колег і керівних тенісних організацій.

«Ніхто з гравців ніколи не говорив мені нічого поганого. Все нас підтримують і запитують: «Коли весілля? Можна прийти?», - не приховує емоцій Мур.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що відома тенісистка викликала фурор своїм фото в купальнику

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, жінки, пара