Футбол

35 договірняків: українському клубу загрожує серйозне покарання

0

Уже отримані висновки експертів по чотирьом зустрічам

У вівторок, 20 лютого, відбулося засідання Кконтрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, який продовжив розгляд справи щодо підозр молодіжних команд Олімпіка в договірних матчах.

На засіданні заслухали головного борця з корупцією в українському футболі Франческо Баранку, спортивного директора Олімпіка Олексія Антонова і головного тренера Олімпіка U-21 Ігоря Климовського.

Уже отримані висновки експертної групи Комітету етики по чотирьом зустрічам молодіжних команд Олімпіка, всього ж під підозрою 35 матчів Олімпіка U-19 і U-21, інформує Футбол 24.

До слова, очільник Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка повідомив, що будь-який гравець віком з 17 років, викритий у договірних матчах, буде довічно позбавлений можливості грати за збірну України будь-якого віку.

Відзначимо, що на одному з засідань Комітет з етики і чесної гри ФФУ розпочав перевірку інформації про можливі маніпулювання результатами у дев'ятьох матчах.

Ці зустрічі відбулися у листопаді-грудні 2017 року у чемпіонатах U-21 і U-19 Прем'єр-ліги та змаганнях ПФЛ.

На засіданні також було розглянуто звернення Комітету арбітрів, футбольних клубів УПЛ та ПФЛ і прийнято рішення про передачу матеріалів двох нових справ до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Раніше КДК передав до Комітету з етики і чесної гри матеріали по матчу чемпіонату U-21 Карпати - Олімпік, який не було завершено через позицію президента донеччан Владислава Гельзіна, який забрав свою команду з поля, адже запідозрив своїх гравців у нечесній грі. До 84-ї хвилини матчу львів'яни громили суперника з рахунком 4:0.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, з договірними матчами в Україні боротиметься легендарний футболіст Ювентуса.

Фото ФК Олімпік

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, чемпіонат, футбол