Автор переможного голу України в матчі з Фінляндією подякував фанам за підтримку

0

Артем Бєсєдін забив свій перший гол за національну команду

Форвард збірної України Артем Бєсєдін в інтерв'ю FootballHub прокоментував непросту перемогу над Фінляндією (2:1) в рамках відбіркового раунду чемпіонату світу-2018.

"У першому таймі було більше боротьби, а в другому таймі опустили м'яч вниз, більш-менш почало щось виходити. Добре, що забили два м'ячі і довели матч до логічного завершення. У хорошому настрої їдемо додому. Спасибі уболівальникам, які приїхали нас підтримати. Було дуже приємно.

Перший гол за збірну - це найприємніше, що може бути. Голи за клуб - це одне, а за головну команду країни - це зовсім інше. Найголовніше, що я не підвів тих людей, які мене викликали", - сказав Бєсєдін.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що хавбек збірної України поскаржився на стан газону в матчі з Фінляндією.