Баварія пропонує роботу відомому німецькому тренеру

0

Очікується, що фахівець залишить збірну після чемпіонату світу-2018 і візьме перерву на рік

Мюнхенська Баварія зацікавилася послугами наставника збірної Німеччини Йоахіма Льова, який може стати головним тренером баварців в 2019 році.

Як повідомляє Bild, німецький гранд клуб хоче запросити 57-річного фахівця після того, як у нього завершиться контракт з національною командою.

Очікується, що Йоахім залишить збірну після чемпіонату світу-2018 і візьме перерву на рік. У той же час керівники Баварії спробують умовити нинішнього рульового Юппа Хайнкеса залишитися в клубі до літа 2019 року, щоб потім запросити Льова.

Йоахім Льов очолює збірну Німеччини з 2006 року, вигравши за цей час Чемпіонат світу-2014. Крім цього 57-річний фахівець ставав срібним призером Чемпіонату Європи-2008, двічі бронзовим призером Чемпіонату Європи-2012 та Чемпіонату Європи 2016, а також бронзовим призером Чемпіонату світу-2010.

Відзначимо, що в останньому турі чемпіонату Німеччини з футболу Баварія досить несподівано поступилася на виїзді Боруссії М (1:2). Ще в першому таймі господарям вдалося двічі вразити ворота мюнхенців - голами відзначилися Азар і Гінтер. У другому таймі Баварія все ж забила, але одного гола Відаля не вистачило для того, щоб набрати очки в цьому поєдинку.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, тренера німецького гранда нікому замінити.