Футбол

Борги по зарплатах: два українські клуби знаходяться під загрозою серйозних санкцій

0

Ворсклу і Сталь можуть покарати

Каменська Сталь може залишитися без ліцензії на наступний сезон 2018/19. Причина – заборгованість перед колишніми футболістами команди.

За інформацією FootBoom, клуб з Кам'янського повинен зарплату за чотири місяці Артему Шабанову, Антону Кравченко, Сергію Вороніну, Павло Пашаєв, Костянтину Кравченкои, Микола Іщенко. Палата з вирішення спорів ФФУ ще в січні постановила протягом 15 днів розрахуватися з боргами, але Сталь досі цього не зробила і тепер може не пройти атестацію. Аналогічні претензії до кам'янчанам мають Роман Дебелко та Олексій Довгий. "Так, дійсно, Сталь заборгувала мені по зарплаті за період з лютого по травень 2017 року. Після того, як керівництво Стали не виконало рішення Палати по вирішенню суперечок, ми подали заяви в КДК ФФУ та Комітету з атестації клубів ФФУ. Будемо добиватися справедливості", - сказав у коментарі FootBoom Артем Шабанов.

Крім того, полтавська Ворскла також має борги перед колишніми футболістами, і теж може понести покарання. Палата по вирішенню суперечок ФФУ ухвалила на початку цього року Ворсклі повернути борги по зарплаті Станіславу Богушу і Євгену Заричнюку. Кожному футболісту повинні за один сезон. Крім них фінансові претензії до полтавців є у Сергія Симининаи Андрія Пилявского. Футболісти мають намір звернутися до УЄФА щодо невиконання Ворсклою фінансового критерію потенційного учасника Ліги Європи сезону 2018/19 і застосування відповідних санкцій, в тому числі і недопуск до участі в змаганнях під егідою УЄФА.

Нагадаємо, на "Арені Львів" під час матчу 22-го туру Прем'єр-ліги України Карпати - Шахтар були встановлені скриньки для збору коштів екс-форварда "зелено-білих" Володимиру Гудимі.

Нагадаємо, Лозаннський суд виніс рішення на користь Володимира Гудими і зобов'язав Карпати оплатити футболісту заборгованість, яка становить понад 70 тисяч доларів. Дію боргу визнала Палата з вирішення спорів ФФУ і Лозанський суд.
 
У листопаді КДК ФФУ зобов'язав Карпати відкликати позов з цивільного суду. Через невиконання рішень з Карпат зняли 3 очки і заборонили здійснювати трансфери.
 
1-го березня Федерація футболу України зняла з Карпат 6 очок у справі Гудими.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Зінченко відповів на провокаційне запитання.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Ворскла, Сталь, санкції