Неповага до всієї країни: Лідер Динамо розповів про відмову Маріуполя підтримати героїв АТО

0

Ситуацію прокоментував захисник Динамо Євген Хачеріді

У матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу Динамо на столичному НСК Олімпійський розгромив Маріуполь (5:1). Перед матчем футболісти столичного клубу і діти ,які їх виводили, вдягнули футболки на підтримку українських військових Мій тато - герой та Пишаємося. У свою чергу Маріуполь не підтримав таку акцію.

Ситуацію прокоментував захисник Динамо Євген Хачеріді:

"Не знаю, чому вони знову не одягли футболки. Я вважаю, що це неправильно. Як по мені, це неповага до всієї країни.

Те, що Маріуполь говорив - нехай говорять, я на це не звертав уваги. Нам обов'язково потрібно було перемогти. Нам потрібно було виграти, взяти свої очки, що ми і зробили. Звичайно, приємно, що ми забили п'ять м'ячів. Могли і більше забити, особливо в першому таймі було багато моментів, але ми їх не реалізували", - розповів Хачеріді.

Відзначимо, що в матчі Динамо - Маріуполь гості забили першими: на 27-й хвилині Денис Кожанов навісив, а ніким не прикритий Сергій Болбат на дальній штанзі переправив м'яч у сітку. Але в наступній атаці кияни відігралися: пройшов пас Миколи Морозюка на Дьємерсі Мбокані, який скинув у центр штрафного, там Денис Гармаш за опіки двох захисників зміг влучно пробити.

На третій компенсованій до першого тайму хвилині динамівці вийшли вперед: Шепелев відпасував на Мораєса, той продовжив на Гармаша, а Денис в один дотик переправив на Віктора Циганкова, який протаранив оборону і головою з меж воротарського вколотив м'яч у сітку.

На 68-й хвилині захисник маріупольців Сергій Яворський пішов в необдуманий підкат проти Мораєса і справедливо отримав другий гірчичник за грубу гру.

У більшості Динамо забило ще двічі: на 75-й хвилині Циганков не зустрів опору з боку опонентів і зробив вивірений пас на Мораеса, який з меж штрафного точно пробив в дальній верхній кут.

Четвертий гол провів той-таки Мораєс, який після подачі кутового результативно пробив головою.

А крапку поставив Дерліс Гонсалес, який вийшов на заміну. Легіонер безхитрісно пройшов усю оборону і забив Маріуполю п'ятий м'яч.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що ультрас Динамо потролили Шахтар, Маріуполь і ФФУ.