Чорноморець - Динамо 2:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату України

У неділю, 15 жовтня, в рамках 12-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на виїзді зазнав поразки від Чорноморця (1:2).

Господарі відкрили рахунок в матчі на 14-й хвилині завдяки точному удару Кирила Ковальця, а вже на 21-й хвилині подвоїли свою перевагу. Підопічні Олександра Хацкевича зуміли відквитати один м'яч, проте на більше їх не вистачило.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Чорноморець виграв у Динамо:

Чорноморець - Динамо 2:1
Голи: Ковалець, 14, Хобленко, 21 - Кравець, 78

Чорноморець: Гутор - Зубейко, Мартиненко, Жуніч, Люлька - Алассан, Політило (Ваг, 72) - Васін (Третьяков, 84), Ковалець, Бамба - Хобленко (Мусолітін, 90)

Динамо: Коваль - Морозюк, Пантіч, Кадар, Піваріч - Шепелєв (Мораєс, 34), Сидорчук - Гусєв (Бесєдін, 46), Буяльський, Гармаш (Кравець, 70) - Мбокані

Попередження: Васін, Гутор - Мбокані

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував результати матчів чемпіонату України.