Чорноморець - Зірка 3:3 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий відеоогляд матчу між одеським Чорноморцем та кропивницькою Зіркою

В Одессі місцевий Чорноморець в рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги приймав Зірку з Кропивницького. Вболівальники, що вирішили відвідати поєдинок побачили шість м'ячів у виконанні обох команд.

Одесити під завісу першого тайму зуміли відкрити рахунок зусиллями Хобленка. У дебюті другого тайму Зірка зуміла зрівняти рахунок, проте вже за шість хвилин знову ж була вимушена наздоганяти Моряків. У останню десятихвилинку два м'ячі Прядуна перевернули все з ніг на голову, проте на 90-й хвилині все той же Хобленко вирвав для господарів нічию - 3:3.