Футбол

Декомунізували: Футбольний клуб Іллічівець офіційно змінив назву

0

Стала відома нова назва маріупольського футбольного клубу

У рамках Закону про декомунізацію перейменований футбольний клуб Іллічівець. На офіційному сайті маріупольців пройшло опитування про нову назву команди. За підсумками двох турів більшість респондентів вибрали ФК "Маріуполь". За "Маріуполь" висловилися жителі регіону і вболівальники команди. 

- Маріуполь - це не тільки місто металургів і сталеварів. Маріуполь - це місто моряків і студентів, машинобудівників та залізничників. У нашому місті живуть українці, росіяни, греки, вірмени, євреї та білоруси. Маріуполь - це столиця Приазов'я і форпост України на Південному Сході! На нашу думку, всім цим вимогам відповідає назва ФК "Маріуполь". Вважаємо, що саме воно в повній мірі відображає всю багату палітру нашого регіону. Не сумніваємося, що ФК "Маріуполь" стане флагманом Приазов'я і буде гідно представляти регіон не тільки на українській, а й на європейській арені, - інформує прес-служба приазовського клубу.

Окрім того, на офіційному сайті клубу фанатам пропонують вибрати нову емблему клубу.

До вашої уваги варіанти.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, голова українського футболу розказав, чи готовий відвідати прифронтовий Маріуполь.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Іллічівець, Маріуполь, футбол