Футбол

Державний банк залишив Динамо без фінансування

0

У столичному клубі заявляють, що ПриватБанк з невідомих причин не кредитує Динамо

Державний ПриватБанк повторно припинив надання траншів за кредитною лінією для футбольного клубу Динамо. Відповідне рішення було прийнято на підставі листа Національного банку України за підписом заступника голови Катерини Рожкової, повідомляється на офіційному сайті Динамо.

У клубі нагадують, що рішення НБУ про зв'язок Динамо з ПриватБанком і наказ про блокування рахунків раніше були скасовані в судовому порядку.

- Під час розгляду згаданої справи НБУ та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб системно вводять суди в оману і відзначають відсутність порушень прав ТОВ ФК Динамо Київ і випадків обмеження роботи банківських рахунків, - стверджують в клубі.

У свою чергу Динамо наполягає на тому, що банківські послуги не надаються в необхідному обсязі, оскільки клуб позбавлений доступу до кредитних траншів, які є основним джерелом його фінансування.

- Дії керівництва НБУ і особисто пані Рожкової Е.В. ставлять клуб у безвихідне матеріальне становище, порушують конституційні права членів трудового колективу, і перешкоджають статутної діяльності ТОВ ФК Динамо Київ, - передає заяву клубу Обозреватель.

Динамо направило на адресу ПриватБанку заявку на отримання кредитних ресурсів, які вкрай необхідні для виплати заробітної плати гравцям і працівникам клубу за травень місяць і своєчасних розрахунків з виконавцями робіт з реконструкції стадіону Динамо ім. В. Лобановського. Керівництвом ПриватБанку вказана заявка не виповнюється з невідомих причин, кажуть в Динамо.

- На нашу думку, об'єктивні підстави для таких дій відсутні. Клуб відповідно до вимог договору своєчасно сплачував належні відсотки за користування кредитом і здійснював погашення для відновлення лінії, - додали в ФК.

Як уже повідомляв портал Знай.Спорт, Ребров прокоментував чутки про Саудівську Аравію.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Приватбанк, перспективи