Футбол

Дніпро заробить на трансфері Коноплянки

0

Також тренер прокоментував створення трьох професійних клубів у Дніпрі

Перехід Євгена Коноплянки в Шальке на постійній основі стане в нагоді рідному клубу українця. За словами одного з тренерів ФК Дніпро Володимира Багмута, трансфер футболіста в німецький клуб дозволить поповнити скарбничку дніпрян. 

"Як нам пояснювало керівництво, зарплату отримуватимемо від продажу гравців, наприклад, від трансферу Коноплянки має прийти два транші. Є у нас і інші гравці, в яких зацікавлені багаті клуби. Тобто переходимо на самоокупність, як це працює в багатьох європейських чемпіонатах, наприклад, Нідерландах. Зрозуміло, що у нас багато різних складнощів, але іншого виходу немає", - сказав фахівець.

Також Багмут прокоментував створення трьох професійних клубів у Дніпрі:

"Не можу пояснити створення ще двох клубів в Дніпрі. Мені не зрозуміло, що відбувається. Засновник СК Дніпро-1 Юрій Береза намагався пояснити ситуацію. Але не почув ніякої конкретної інформації і ясності, як такої, теж немає. Ситуація розвивається паралельно у всіх дніпровських клубах.

Що стосується ФК Дніпро то ми намагаємося вижити, будемо грати, команда хоч і молода у нас, але дуже перспективні є футболісти. Провели на цьому тижні два спаринги, хоч і програли, але сама гра була досить хорошої якості, як для товариського матчу", - цитує тренера UA-football.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, італійський гранд націлився на Коноплянку.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Коноплянка, Шальке, Дніпро