Футбол

Дорогу молодим: відомі українські арбітри втратили статус ФІФА

0

Змінилися рефері, які можуть представляти Україну на міжнародному рівні

У п'ятницю, 16 лютого, стали відомі зміни в списку суддів, які можуть представляти Україну на міжнародному рівні. Таке корегування зробив Комітет арбітрів ФФУ.

Статус ФІФА отримали троє українських суддів – Віталій Романов (Дніпро), Микола Кривоносов (Київ) і Денис Шурман (Київська область). У той-таки час цей статус втратили такі досвідчені вітчизняні рефері як Олександр Дердо (Чорноморськ), Юрій Можаровський (Львів) та Анатолій Абдула (Харків).

Цікаво, що Кривоносов не судитиме матчі під егідою ФІФА мінімум до вересня 2018-го року. Причина – арбітр не здав тест на знання англійської мови. Про це стало відомо Ua-Football з джерел, наближених до суддівського корпусу.

Відзначимо, що скандальний український арбітр Юрій Вакс завершив свою роботу в чемпіонаті України. 41-річний арбітр не обслуговував жодного матчу в новому сезоні через скандал з російським паспортом та незаконним в’їздом на територію Криму.

Також Вакс відомий скандальним вилученням динамівця Дениса Гармаша у матчі проти Шахтаря у 2012 році. Крім того, арбітр запам'ятався тим, що облаяв футболіста Чорноморця під час матчу.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, арбітр ухилився від м'яча, як Нео в Матриці.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол