Футбол

Дружина Ярмоленка розповіла, як сім'я обживається в Дортмунді

0

Друга половинка футболіста розказала про сімейні плани на майбутнє

Новачок дортмундської Боруссі, українець Андрій Ярмоленко переживав, що на перших порах у Німеччині жив без дружини і дітей. Нарешті, друга половинка футболіста Інна Ярмоленко завітала в Дортмунд і розказала про сімейні плани на майбутнє.

«Перше знайомство з Дортмундом залишило у мене приємне враження. Місто, в порівнянні з Києвом, невелике, близько 600 тисяч, але затишне. Люди дуже приємні. Якщо мені потрібна була допомога, всі з задоволенням допомагали. Я, якщо чесно, була цьому приємно здивована. Тому, навіть не знаючи німецької, там можна з кимось подружитися, поспілкуватися. І видно, що для людей дуже важливий футбол. Коли ми з Андрієм були в торговому центрі, до нас підходили кілька людей, говорили: «О! Ми вас знаємо - ви наш новий гравець!» Тобто люди вже дізнавалися, хоча ми в команді на той момент були всього тиждень.

Недільний матч «Боруссії» дивилися по телевізору разом зі старшим сином. Правда, Ваня, якщо чесно, ще не зовсім розуміє, що відбувається. Але думаю, коли будемо в Німеччині, обов'язково підемо на стадіон, зануримося в атмосферу. Мені дуже хочеться, щоб син відчув, як це, коли 80 тисяч уболівальників підтримують команду: для нього це буде диво і пам'ять на все життя.

У неділю відразу після матчу я зателефонувала Андрію, привітала з хорошою грою.

І те ж саме зробила минулого тижня після гри в Лізі чемпіонів, коли він забив гол. Хоча було трохи прикро, що у його команди тоді не вийшло виграти.

Форму «Боруссії» дітям я вже купила.

Житло в Німеччині поки не знайшли. Тому живемо поки на дві країни, їздимо туди-сюди. Ось зараз збираємося зі старшим сином, Іваном, поїхати, провідати тата. В майбутньому плануємо віддати дітей (Вані - 4 рочки, Данилу - 2) в садок в Німеччині», - цитує Інну Ярмоленко GameBet.news з посиланням на Сєгодня.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ярмоленко розповів, як живе в Дортмунді без коханої дружини.

Фото Getty Images 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Боруссія, Ярмоленко, дружина