Футбол

Динамо може залишитися без єврокубків

0

Динамо можуть відсторонити від міжнародних змагань на певний період

Київське Динамо ризикує втратити єврокубкову ліцензію. УЄФА надіслав на адресу столичного клубу і ФФУ листа, в якому висловив стурбованість щодо видачі ліцензії Динамо для участі в єврокубках.

У Динамо виявилися певні заборгованості, не вказані при підготовці документів. Поки подробиці не повідомляються, йде листування між УЄФА, київським клубом та ФФУ.

"УЄФА висловив стурбованість станом прострочених заборгованостей, відносно виконання "Динамо" своїх зобов'язань за певними фінансовими операціями. Детально розповісти поки не можу, йде розслідування, - . - Це прострочена фінансова заборгованість. Які можуть бути санкції? Найлегша - попередження. Найважча для національної асоціації - можуть відібрати право ліцензування футбольних клубів на якийсь період. Можуть бути і штрафні санкції. Динамо можуть відсторонити від міжнародних змагань на певний період", - передає слова начальника центру ліцензування ФФУ Сергія Задірана телеканал Футбол 1.

Причиною занепокоєння УЄФА міг стати лист Федерації футболу Хорватії до ФФУ щодо переходу захисника Йосипа Піваріча, трансфер якого був виплачений не в повній мірі. Сума боргу киян становить 475 тисяч євро.

Піваріч перейшов в Динамо в серпні цього року з Динамо (Загреб). За інформацією хорватської преси, сума угоди склала 2 мільйони євро.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що нападник розповів, що в Динамо всі злі перед матчем Ліги Європи.

Фото ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, Динамо, футбол