Футбол

Динамо не лякає технічна поразка в матчі з Маріуполем

0

Віце-президент київського клубу заявив, що Динамо не збирається їхати в Маріуполь

У неділю, 27 серпня, в рамках 7-го туру чемпіонату України з футболу запланована зустріч Маріуполь - Динамо на стадіоні Іллічівець. Початок - о 17:00.

Віце-президент київського клубу Андрій Мадзяновський заявив, що Динамо не збирається їхати в Маріуполь і пообіцяв звернутися до Міжнародного спортивного суду в разі технічної поразки.

«Чи поїде основний склад на матч проти Маріуполя? При таких умовах, які склалися на сьогоднішній день, і тих обставинах, звичайно - ні.

Закон стоїть чітко на нашому боці, і він говорить про те, що Федерація футболу України та Прем'єр-ліга зобов'язані дотримуватися регламентних норм ФІФА, УЄФА в своїй діяльності. А регламент безпеки ФІФА чітко говорить про те, що рівень небезпеки проведення або безпеки проведення кожного матчу на територіях з високим ступенем ризику визначається ексклюзивно спеціальними службами кожної країни і правоохоронними органами.

У нашому випадку в Україні таких органів є три: Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України та Управління державної охорони. Всі три згадані мною структури дали на адресу Динамо і на адресу Федерації футболу негативні відповіді про те, що матчі в місті Маріуполі, на жаль, на даний момент проводити неможливо.

Які наслідки для клубу? Поразка. У федерації є така можливість - зарахувати нам технічну поразку, але це нас не лякає. Чому? Тому що у нас є впевненість в тому, що наші дії грунтуються виключно на законі. І ми використовуємо весь арсенал правових юридичних заходів для підтвердження своєї правоти. А саме - внесення апеляційної скарги, якщо приймуть незаконне рішення, і в кінці кінців ми змушені будемо звернутися до Міжнародного спортивного суду, де наші аргументи врахують і приймуть законне рішення», - цитують Мадзяновського Подробності.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо придивляється заміну лідеру команди.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол