Футбол

Динамо непокоїть, що поблизу Маріуполя літають Гради

0

Керівництво столичного клубу хоче гарантії від МВС, СБУ та УДО

27 серпня виїзний матч з футбольною командою Маріуполь київське Динамо хоче зіграти на нейтральному полі: в приазовське місто біло-блакитні відправляться лише після отримання офіційних гарантій безпеки від спецслужб, розповів віце-президент ФК Динамо з питань безпеки Андрій Мадзяновський.

Керівництво столичного клубу хоче гарантії від МВС, СБУ та УДО, що в Маріуполі безпечно.

"Динамо ніколи не заявляло, що не поїде грати в Маріуполь. Динамо найбільше зацікавлене в тому, щоб зіграти в цьому славному місті ... але Маріуполь знаходиться в зоні АТО і є одним з найбільш вразливих міст України. Таким чином, проведення будь-якого масового заходи повинно регулюватися спеціальними нормами, а це норма видається керівником АТО. Не можна називати місто на 100% мирним, коли за 20 км від нього знаходиться лінія дотику наших військ з противником.

Ми пам'ятаємо кубковий матч Полтава-Шахтар, коли за 15 хвилин було зібрано комітет безпеки стадіонів, який з нашого питання не може зібратися вже три місяці. Що небезпечніше в даному випадку - трава, яка не росте, або Гради, які літають в 20 км від Маріуполя?", - підсумував Мадзяновскій в ефірі програми Профутбол.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Маріуполь на стадіоні Іллічівець переміг Карпати.

Фото УПЛ

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол