Футбол

Динамо поїде на гру в Маріуполь за однієї умови

0

Стало відомо, в якому випадку кияни зіграють з Маріуполем

Віце-президент Динамо Андрій Мадзяновський пояснив, чому кияни не хочуть грати матчі УПЛ в Маріуполі.

"В даний момент ми вважаємо неможливим проведення ігор нашого клубу в Маріуполі. Причина – на сьогодні ні з одного боку – ні УПЛ з ФФУ, ні місцевої влади – не надані не тільки мінімальні гарантії, але навіть загальне бачення підходів до забезпечення безпеки вболівальників і футболістів.

В такому серйозному питанні ми не можемо покладатися на аргументи рівня: ну як же перша ліга грала, Тернопіль з Оболонню приїжджали... Підкреслюю: ми з радістю зіграємо в Маріуполі, в цьому прекрасному українському місті. Але для цього у нас повинна бути повна впевненість у безпеці вболівальників і футболістів. В даному випадку мова йде про здоров'я і, можливо, життя людей.

Ми повинні побачити, що в Маріуполі ведеться вся необхідна робота по забезпеченню безпеки, а ФФУ і УПЛ цілком розуміють покладену на них відповідальність. У цьому випадку наша позиція буде змінена. Звертаюся до колег і партнерів – представників ЗМІ: не треба звинувачувати нас в непатріотичності чи приводити в приклад інші клуб", – сказав Мадзяновський.

Як повідомляв Знай.Спорт, президент Динамо підтвердив можливе повернення легендарного екс-півзахисника киян.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
Динамо, УПЛ, Маріуполь