Динамо - Сталь 4:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд поєдинку 6-го туру УПЛ

У неділю, 20 серпня, в рамках 6-го туру чемпіонату України Динамо на своєму полі розгромило Сталь (4:1).

Підопічні Олександра Хацкевича "зробили результат" ще до перерви, тричі вразивши ворота суперника - забивали Бесєдін, Кравець і Віда. У другій 45-хвилинці команди обмінялися голами. Спершу Кузику вдалося скоротити різницю в рахунку, проте пізніше Кравець забив ще один гол, оформивши таким чином дубль.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Динамо не залишило шансів Сталі:

Динамо - Сталь 4:1
Голи: Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 40 - Кузик, 54.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Віда, Хачеріді, Піваріч (Миколенко, 7) - Гусєв (Гонсалес, 66), Сидорчук (Буяльський, 46), Шепелєв, Циганков - Бесєдін, Кравець.

Сталь: Пеньков - Мицик, Грачов, Даніелян, Павлюк - Месхі (Якимів, 81), Г. Малакян (Костенко, 76) - Задерака (Хоцяновський, 63), Мисик, Кузик - Е. Малакян.

Попередження: Мисик, Г. Малакян.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував положення команд в турнірній таблиці УПЛ.