Динамо у гольовій феєрії переграло Шахтар

0

Знай.Спорт підводить підсумки українського Класіко, яке завершилося перемогою киян і великою кількістю голів

26 травня в Харкові Шахтар в українському Класіко поступився Динамо (2:3).

Останній великий матч у сезоні української прем'єр-ліги виправдав усі очікування. Зустріч вийшла цікавою для вболівальників і завершилась великою кількістю забитих м'ячів.

На початку гри відзначились кияни, коли на 20-й хвилині матчу хавбек Денис Гармаш вивів Динамо вперед. Через дві хвилини донеччани зрівняли рахунок зусиллями Алана Патріка. Обмінявшись голами в першому таймі, команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

У другій половині матчу стався переломний момент - Танковський збив у штрафному Шахтаря Сидорчука, а суддя вказав на точку. Пенальті без проблем реалізував Андрій Ярмоленко, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах.

Але на цьому Шахтар не здався: на 58-й хвилині матчу зрівняв рахунок - 2:2. Здавалося б, було б справедливо, якщо б матч завершився нічиєю, але Андрій Ярмоленко з цим був не згоден.

Українець знову вивів киян вперед на 71-й хвилині, і на цей раз остаточно. Дубль Ярмоленка виявився вирішальним у зустрічі і допоміг киянам нарешті перемогти Шахтар в чемпіонаті України.

Це була перша перемога Динамо над Шахтарем в чемпіонаті з жовтня 2014 року. На виїзді кияни виграли у гірників вперше з 2005 року.

Шахтар – Динамо 2:3

Голи: 0:1 – 20 Гармаш, 1:1 – 22 Алан Патрік, 1:2 – 52, пенальті Ярмоленко, 2:2 – 58 Дентіньо, 2:3 – 71 Ярмоленко.

Шахтар – Шевченко, Кривцов, Ордець, Бутко, Азеведо, Танковський, Дентіньо, Алан Патрік (Бернард, 84), Коваленко (Тайсон, 75), Зубков (Марлос, 69), Феррейра.

Динамо – Коваль, Кадар, Віда, Антунеш (Очігава, 88), Морозюк, Гармаш (Циганков, 62), Сидорчук, Ярмоленко, Рибалка (Шепелєв, 62), Пантіч, Бесєдін.

Попередження: Гармаш (34), Танковський (63), Антунеш (88), Шепелєв (90), Марлос (90).

Як повідомляв Знай.Спорт, гравці Шахтаря не покарали за жест з середніми пальцями.