Футбол

Динамо виграло суд у Нацбанку, Фонду гарантування вкладів та Приватбанку

0

Окружний адмінсуд Києва підкреслив, що пов'язаність Динамо з Приватбанком за характером взаємин документально не підтверджується

У четвер, 6 липня, стало відомо, що Київський апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційні скарги Національного банку України, Фонду гарантування вкладів та Приватбанку на постанову Окружного адмінсуду м. Києва від 20.03.2017, якою в свою чергу частково було задоволено позов ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ". Це було прийняте ще 27 червня.

До вашої уваги рішення адмінсуду:

- Визнано протиправним і скасовано рішення Комісії НБУ з питань визначення пов`язаних з банком осіб і перевірки операцій банків із такими особами від 13.12.2016 року №105 в частині визнання ТОВ "ФК "Динамо" Київ" пов`язаною з "Приватбанком" особою;

- Визнано протиправним та скасовано наказ тимчасового адміністратора Приватбанку від 20.12.2016 року №22 "Про заборону видаткових операцій з рахунків пов`язаних осіб" в частині, що стосується ТОВ "ФК "Динамо" Київ" щодо заборони будь-яких видаткових операцій (безготівкових та готівкових) у Приватбанку, та блокування рахунків ТОВ "ФК "Динамо" Київ".

Київський апеляційний адмінсуд у своїй постанові серед іншого дійшов висновку, що "жодних матеріалів банківського нагляду, що стали підставою для прийняття рішення про визначення ТОВ "ФК "Динамо" Київ" пов`язаною з ПАТ "КБ "Приватбанк" особою, Національним банком України не було подано.

Київський апеляційний адмінсуд також констатував, що, як підкреслив суд першої інстанції, НБУ не надав суду доказів, які б підтверджували, що операції ФК "Динамо" Київ з Приватбанком є економічно необґрунтованими.

Окружний адмінсуд Києва вірно підкреслив, що пов'язаність ТОВ "ФК "Динамо" Київ" із ПАТ КБ "Приватбанк" за характером взаємовідносин документально не підтверджується.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, за словами Хацкевича, у Динамо було багато технічного браку.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, суд, Суркіс