Футбол

Динамо залишає за собою право оскаржити рішення ФФУ по матчу в Маріуполі

0

Керівництво Динамо вважає, що проводити матчі в Маріуполі небезпечно

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Федерації футболу України ухвалив продовжити проведення матчів УПЛ і Кубка України сезону 2017/18 в Маріуполі.

У зв'язку з цим рішенням на офіційному сайті київського Динамо було опубліковано заяву, що проводити матчі в Маріуполі небезпечно, і підписану віце-президентом клубу Андрієм Мандзяновським.

«Ми вважаємо, що своїм рішенням члени відповідного комітету ФФУ, включаючи його голову Геннадія Прокоповича, а також президента ФФУ Андрія Павелко перебрали на себе всю повноту персональної відповідальності за проведення матчів чемпіонату, першостей всіх вікових категорій і Кубка України в Маріуполі.

Ми шкодуємо, що Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ визнав можливим зібратися для вироблення, розгляду і затвердження такого важливого рішення вже після старту змагань, а не до їх початку. Причому змусили федерацію до оприлюднення своєї офіційної позиції в цій резонансній питанні - лише активна реакція ЗМІ та футбольної громадськості.

Після детального ознайомлення з документально оформленого рішення Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ ми залишаємо за собою право оскаржити його в передбачених футбольним регламентом апеляційних інстанціях - в тому випадку, якщо ФК Динамо вважає недостатніми аргументи, якими керувався комітет, приймаючи дане рішення", - йдеться в офіційному повідомленні Динамо.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо не поїхало до Маріуполя.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол