Динамо - Зоря 1:2 Відео голів і огляд матчу

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відео матчу чемпіонату України Динамо - Зоря

У неділю, 21 травня, у матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги Зоря на виїзді вирвала перемогу у Динамо з рахунком 2:1.

Програючи по ходу першого тайму, команда Юрія Вернидуба ще до перерви зрівняла рахунок, а в другій половині гри забила переможний м’яч.

Дивіться відео перемоги Зорі над Динамо

Динамо - Зоря 1:2

Голи: 1:0 - Морозюк, 19, 1:1 - Чечер, 37, 1:2 - Бонавентуре, 57.

На 75-й хвилині Форстер не реалізував пенальті (воротар).

Динамо: Коваль - Бурда, Віда, Очігава Софія Альбертівна (Бесєдін, 76) - Морозюк, Буяльський, Шепелев (Рибалка, 64), Антунеш - Циганков (Ярмоленко, 64), Гонсалес - Яремчук.

Зоря: Шевченко - Опанасенко, Чечер, Форстер, Гордієнко - Гречишкін, Харатін (Бабенко, 82) - Петряк (Безбородько, 88), Ліпартія (Любенович, 65), Пауліньо - Бонавентуре.

Попередження: Очігава - Форстер, Гречишкін, Петряк, Любенович, Бабенко.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, матч 30-го туру чемпіонату України між Шахтарем і Олімпіком завершився внічию 1:1.