Футбол

Екс-футболіст Динамо залишає клуб-невдаху із Росії

0

У киян з гравцем є домовленість, що він може повернутися в команду, проте вболівальники цього не зрозуміють

Українець Артем Громов був лідером полтавської Ворскли, однак у київському Динамо футболісту не вдалося проявити себе, як і іншим екс-партнерам по полтавському клубу - Сергію Кравченку, Роману Безусу і Євгену Селіну. Зрештою, столичний клуб розірвав відносини з Громовим, і той поїхав шукати щастя до Росії - в Крилья Совєтов.

Проте і в самарському клубі справи у півзахисника не пішли вгору: за час, проведений в Росії, Громов відіграв в трьох матчах, в цілому провів на полі 177 хвилин. До того ж Крилья Совєтов поступилися у заключному матчі чемпіонату Тереку (1:3) і залишили вищий дивізіон Росії.

Як повідомляє офіційний сайт самарців, гравці пішли у двотижневу відпустку, а у 13-х футболістів закінчилися контракти. Серед тих, хто залише клуб, є і Артем Громов, який приєднався до самарської команди на початку березня.

Президент Динамо Ігор Суркіс казав, що з Громовим є домовленість, що якщо він буде потрібен киянам у нього буде бажання, то він може повернутися до Києва. Однак з огляду на останні виступи гравця, в це віриться з величезним трудом. Та й уболівальники не зрозуміють футболіста, яка поїхала на заробітки до країни-агресора.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, cтало відомо, коли президент Динамо визначиться з тренером.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, чемпіонат, Громов