Футбол

Екс-тренер збірної України прокоментував ситуацію з недопуском Десни до участі в УПЛ

0

Головна задача спортивних чиновників - розвивати футбол, а не знищувати його

Заслужений тренер України, колишній настнавник збірної України, Дніпра, Ворскли, Іллічівця Микола Павлов прокоментував ситууацію зі зміною новачків наступного розігрішу УПЛ.

- Я однозначно за спортивний принцип, Десна своєю грою і ставленням довела, що заслуговує грати в УПЛ. З урахуванням того, що в Чернігові ведуться роботи по реконструкції стадіону, вкладаються гроші в розвиток клубу і, найголовніше, клуб зайняв прохідне місце, інших варіантів просто не може бути.

Правильно сказав тренер Десни: якби представники атестаційного комітету дали трохи часу, то впевнений, що клуб усунув би всі недоробки. Адже яка головна задача спортивних чиновників - розвивати футбол, а не знищувати його.

Найбільше в цій ситуації шкода тренерський штаб на чолі з Олександром Рябоконем. Я, як голова Всеукраїнського об'єднання тренерів, розумію їх стан, люди вклали всі свої сили, душу і серця в клуб і команду, а їх позбавляють заслуженого права.

Після таких ситуацій руки просто опускаються, тому ще раз хочу підтримати тренерів і побажати їм удачі. Вірю, що справедливість візьме гору, - сказав Павлов.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, тренер Динамо може працевлаштуватися в Греції.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
упл, чемпіонат, футбол