Фінляндія - Україна 1:2 Відео голів та огляд матчу

0

До вашої уваги короткий огляд поєдинку відбіркового раунду чемпіонату світу-2018

У неділю, 11 червня, відбувся поєдинок кваліфікаційного раунду чемпіонату світу-2018, в якому збірна України з труднощами здобула перемогу над Фінляндією (2:1).

Перший тайм пройшов практично без небезпечних моментів біля воріт обох команд. Проте вже в другій 45-хвилинці футболісти порадували глядачів аж трьома забитими м'ячами.

Рахунок відкрив Євген Коноплянка, вдало опинившись першим на добиванні після сейва Градецькі. Господарі зуміли відігратися в середині другого тайму завдяки голу Пох'янпало, проте вже через кілька хвилин Синьо-жовті знову вийшли вперед - забив Артем Бєсєдін.

До вашої уваги короткий огляд матчу Фінляндія - Україна:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував першу реакцію соцмереж на важку перемогу збірної України в Фінляндії.