Футбол

Футболіст Динамо назвав АТО війною і хоче допомогти справжнім героям України

0

Динамівець побажав бійцям якнайшвидшого одужання

Воротар київського Динамо Максим Коваль прокоментував зустріч з воїнами АТО в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України.

"Війна триває? Зрозуміло, що йде війна. Звичайно, дуже боляче дивитися на захисників України. Хочеться, щоб бійці якомога швидше одужали. Це справжні герої, які захищають свою країну, багато віддають заради неї. Нам дуже приємно бачити їх, ми завжди будемо їх підтримувати.

Незважаючи на поранення, люди цікавляться футболом, життям, зберігають оптимізм і вірять в те, що Україна переможе? Головне, щоб Україна перемогла і всюди панував мир. Вони всі борються за це, спасибі їм велике. Це справжні герої нашого часу!

Коли ми стояли біля палати - було чутно, як вони сміються. Нам дуже приємно приходити і підтримувати хлопців хоч так. Футбольний клуб "Динамо", гравці - ми допоможемо всім справжнім героям України, чим зможемо", - передає слова уродженця Запоріжжя офіційний сайт Динамо.

Відзначимо, що окрім голкіпера Коваля, поранених воїнів АТО провідали захисники Микола Морозюк і Євген Хачеріді, півзахисники Володимир Шепелєв і Віктор Циганков, а також асистент головного тренера Олег Лужний. Динамівці принесли їм м'ячі з автографами, шалики, футболки та продукти.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, тренер і футболісти Динамо провідали поранених українських військових.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, чемпіонат, футбол