Футбол

Футболіст-легіонер виступав в Україні під чужим ім'ям та з фальшивим паспортом

0

З 1996 року почали грати під іменами інших гравців

Колишній гравець збірної Азербайджану Фізулі Мамедов зробив відверте зізнаня про виступи в Україні.

"У 1996 році мені надійшла пропозиція з Росії. Азербайджанець родом з Гянджі займався пошуком молодих гравців для Ростсільмашу. Він запросив мене, мого брата Хагані, Владислава Лічкіні і Каміля Байрамова в Росію, але, на жаль, тоді президент АФФА Фуад Мусаєв не дозволив нам їхати туди. Лічкіні і Байрамов повернулися в Азербайджан, а я з Хагані залишилися в Ростові.

З 1996 року ми почали грати під іменами інших гравців. Хагані під ім'ям Баті Насарідзе, а я – як Ельшад Гусейнов. І Баті, і Ельшад були хорошими гравцями, але під їхніми іменами грали ми.

У Ростсільмаші був один гравець під прізвищем Стрельцов, а його батько тренував Прикарпаття з Івано-Франківська. Він запросив мене в свою команду. Але я не міг грати під своїм ім'ям, тому я зробив фальшивий паспорт з фотографією на ім'я Ельшад Гусейнов.

Я відправився в Прикарпаття восени 1996 року. Я не грав, адже до кінця чемпіонату залишалось кілька турів. Потім там звільнили Стрельцова, але новий тренер Віктор Колотов давав мені грати. В 1997 році я грав в Україні на найвищому рівні під ім'ям Ельшад Гусейнова – проти Шевченка, Реброва, Калитвинцева, Лужного та інших відомих футболістів. Під час того ж сезону я перейшов у Черкаси, де також виступав під чужим іменем", – цитує Фізулі Мамедова газета Het-trik.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що відомий український футболіст став гравцем клубу нижчого дивізіону.

Фото Het-trik

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, фейр-плей, футбол