Футбол

Футболіст-патріот може бути вплутаний в аферу

0

Український нападник дав схвальну оцінку створенню нового клубу СК Дніпро-1

Український футболіст Роман Зозуля, відомий своєю патріотичною позицією і постійною допомогою бійцям АТО, дав свою оцінку створенню СК Дніпро-1. Новий клуб уже отримав професійний статус і з нового сезону братиме участь у розіграші Другої ліги. Разом з тим у Другу лігу заявлений і ФК Дніпро.

-  Це дуже великий крок для нової (старої) команди. Так, я вважаю, що СК Дніпро-1 - це той самий Дніпро, але з новими людьми у керма. Радію від того, що є люди, яким не байдужа історія нашої рідної команди, та вони взяли на себе відповідальність створити та вiдродити нову команду, яка, як я сподiваюсь, вже через 2 роки буде грати у вищій лізі.  

Думаю, всі прекрасно розуміють, що ФК Дніпро залишили на плаву зовсім на трошки. Далі вже зрозуміло, що з ним зроблять. 

Для мене, СК Дніпро-1, буде тим самим клубом, за який я грав. Я буду його підтримувати, та поважаю вибір хлопців, які вирішили перейти до цієї команди, та допомогти їй здолати шлях з другої до вищої ліги.

Також, хочу висловити величезну подяку Юрію Березі, який не залишився осторонь, та взявся за відродження клубу. Я готовий Вам допомагати всiм, чим зможу!, - написав Зозуя на своїй сторінці у Фейсбук.

Підписники по-різному на це відреагували. Існує думка, що СК Дніпро-1 створений, аби не платити по величезним боргам, які накопичилася у ФК Дніпро. І залишається загадкою, як буде фінансуватися новий клуб.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Зозуля прокоментував створення ще одного Дніпра.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Зозуля, футбол, Україна