Футбол

Футболісти Динамо відвідали поранених воїнів АТО і хворого сироту

0

Сидорчук і Гусєв відзначилися благородними вчинками

Півзахисники Динамо Сергій Сидорчук і Олег Гусєв відзначилися благородними вчинками. 

Сидорчук відвідав Головний військовий клінічний госпіталь разом з представниками ультрас та волонтерами. Там він провідав бійців, які отримали поранення під час війни на Донбасі.

Капітан киян, який нині відновлюється від пошкодження, передав військовим м'ячі, журнали з автографами та фрукти, інформує сторінка WBC Ультрас Динамо у Фейсбук.

Перед цим інший півзахисник Динамо Олег Гусєв провідав хворого сироту.

"Хлопчик Даня є вболівальником «Динамо», а його кумир - Олег Гусєв! І уявіть собі емоції, коли до вас додому приходить легенда, постерами якої обвішена ваша кімната! Уявили? Тепер помножте їх ще на 10) 

А взагалі були дуже круті емоції! Даня - сирота, який до того ж має непросте захворювання! Він живе у будинку сімейного типу у соціальному містечку в Броварах! В нього ще є 7-ро братиків і сестричок! І всі сьогодні отримали подарунки від Олега та Маші Гусєвих! І ми разом з ними поринули у дитинство: збирали трансформерів та майстрували дівочі браслетики)

Взамін, мама Галя пригостила нас смачнющими пирогами! І грець тій фігурі! Я не змогла втриматись", - написала на своїй сторінці у Фейсбук колишня дружина Олександра Шовковського Власта, яка разом з Гусєвим провідала хлопчика.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, футболіст Динамо міг постраждати за гру на тоталізаторі.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, Динамо, футбол