Футбол

Футбольний клуб з Чернігова не втрачає надії потрапити в Прем'єр-лігу

0

За словами голови Чернігівської ОДА, є варіанти, що кілька клубів можуть знятися з УПЛ

Чернігівський футбольний клуб Десна для вирішення питання з недопуском у вищий дивізіон підтягнув важку артилерію. Ситуацію взяв під особистий контроль голова Чернігівської ОДА Валерій Кулич.

- Те рішення федерації по апеляції, яке прийнято, є кінцевим. І УЄФА категорично проти, щоб держава втручалася у футбольні справи. Але ми досягли спільної думки з керівництвом клубу, що разом працюватимемо з федерацією футболу. Я розмовляв з Андрієм Павелком. Є варіанти, що кілька клубів повинні знятися з УПЛ. Це Сталь з Кам'янського, це достовірна інформація. Ця команда зараз приймає рішення, чи буде вона брати участь в змаганнях взагалі.

Що стосується Вереса, то переглядати рішення не будуть.

На превеликий жаль, керівництво клубу мене залучило надто пізно до вирішення питання. Перша зустріч у мене відбулася 30 травня о 16:30, коли розгляд апеляції був призначений на 31 травня. І за ніч мені було важко відпрацювати це питання із президентом ФФУ, - передає слова Кулича Високий вал.

Нагадаємо, Верес через суд добився права виступати в Прем'єр-лізі, тоді як апеляцію Десни відхилили. Згодом у ФФУ остаточно затвердили рівненський клуб серед учасників елітного дивізіону.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, новий тренер Динамо висловив думку про ситуацію з Десною.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Десна, Верес, футбол