Футбол

Футбольний клуб з Луцька хоче залишитись в УПЛ

0

Волинь розраховує на нестабільну фінансову ситуацію в Сталі

Луцький футбольний клуб Волинь, який за підсумками минулого сезону посів останнє місце у Прем'єр-лізі і за спортивним принципом опустився в першу лігу, намагається втриматися у вищому дивізіоні.

Клуб Віталія Кварцяного, який виконує роль президента і головного тренера, розраховує на нестабільну фінансову ситуацію в Сталі.

Кварцяний так це прокоментував:

- Намагаємося потроху гасити борги. За всіма точками, комами, абзацами, які є в регламенті, ймовірно, знайдеться законний аргумент, щоб Волинь залишилася в УПЛ. Якщо тільки будемо послідовні у виконанні своїх фінансових зобов'язань. Якщо не зробимо цього - нас, звичайно, не пустять.

Ми повинні вийти на нуль, аби на наших плечах ніколи більше не було боргів. Щоб з нас більше не знімали очки і не забороняли трансфери. Найголовніше для нас - вийти з цього піке. Якщо при цьому вдасться ще й залишитися в Прем'єр-лізі - це було б взагалі здорово, - заявив Кварцяний телеканалу Футбол 1.

Можливість збереження Волинню прописки в еліті українського футболу підтвердив і президент УПЛ Володимир Генінсон.

- За регламентом, який затверджений нами і ФФУ, не повинна заходити ще одна команда з Першої ліги. Якщо Волинь закриє всі свої проблеми, то, в принципі, може залишитися саме вона. Працює вона над цим? Так, - зазначив Генінсон.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що новачок УПЛ визначився з домашнім стадіоном.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Луцьк, Волинь, УПЛ