Футбол

Генінсон розповів, скільки заробляв на посаді президента УПЛ

0

Володимир Генінсон втратив серйозне джерело доходу

Колишній президент Української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон назвав свої успіхи та невдачі на посаді, а також розповів про фінансовий бік роботи в УПЛ.

"Щодо фінансів, то бюджет на цей рік становив 13 млн грн. З кожного клубу - 1,36 млн гривень. Завдяки оптимізації процесів у нас на рахунку в кінці цього сезону залишиться 1 млн гривень. Моя зарплата - 500 доларів на місяць, до податків", - цитують Генінсона канали "Футбол 1/2".

Він також розповів, чому не висунув свою кандидатуру на виборах президента УПЛ.

"Тому що я не зміг об'єднати всі клуби в одне ціле - це найголовніше. Мені не вдалося створити єдиний продукт, який можна вивести на європейський рівень, і залучити більше вболівальників на трибуни. Що мені вдалося? Я залишився в відмінних відносинах з усіма клубами. За два роки я зробив так, щоб ні з ким не посваритися. Я не зробив преференцій жодному клубу. Я не брав участь ні в одному скандалі. Моя головна заслуга - я зберіг паритет клубів. Якби я пішов на вибори, то виграв би їх з результатом 12:0", - додав екс-президент УПЛ.

Нагадаємо, новим президентом УПЛ став швейцарець Томас Грімм. За 58-річного функціонера віддали голоси 10 клубів УПЛ, ще два утрималися. Він був висунутий Олександрією і виявився єдиним кандидатом на минулих виборах.

Томас Грімм заступає на чотирирічний термін і стане третім в історії керівником Прем'єр-ліги після Віталія Данилова і Володимира Генінсона.

Вже колишній президент УПЛ Володимир Генінсон ще в середині березня дав зрозуміти, що не збирається знову балотуватися на цей пост.

Нагадаємо, що в 2016 році швейцарець займався юридичними питаннями при підготовці збірної України до чемпіонату Європи-2016. Крім цього, Грімм обіймав посаду президента швейцарського футбольного клубу Янг Бойз, а у 2009 році його обрали на посаду голови швейцарської футбольної ліги, яку він очолював протягом двох років.

Томас Грімм розпочав роботу в європейському футболі у 1992 році, коли він очолив юридичний департамент УЄФА. Він також займав позицію секретаря Комітету УЄФА по медіа і маркетингу та виконавчого секретаря комітету професійного футболу.

Швейцарець є радником з питань проведення фіналу Ліги чемпіонів в Києві Федерації футболу України.

Дивіться: як проходили вибори президента УПЛ

Як повідомляв портал Знай.Спорт, ФІФА внесла суттєві зміни у правила футболу. Вони набудуть чинності найближчим часом.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Генінсон, УПЛ, Грімм