Футбол

Голова українського футболу не виключає перенесення матчу з Маріуполя

0

Виконком ФФУ зобов'язав Динамо грати в Маріуполі

У неділю, 27 серпня, в рамках 7-го туру чемпіонату України з футболу в Маріуполі на стадіоні Іллічівець запланована зустріч місцевої команди з Динамо. Початок - о 17:00.

Виконком ФФУ зобов'язав Динамо грати в Маріуполі. Однак президент ФФУ Андрій Павелко не виключив іншого розвитку подій:

"Була дискусія, висловлювалися різні думки і пропозиції, одне з яких: поєдинок першого кола провести в Києві, інший - в Маріуполі. Але до цього рішення повинні прийти обидві команди. Повинен бути дотриманий принцип рівності сторін. Якщо клуби домовляться, ФФУ і УПЛ завжди підуть їм на зустріч. І сьогодні ніхто не забороняє обом командам вирішити це питання, не виносячи його в публічну площину.

Футбол має об'єднувати, а не навпаки. Матчі в Маріуполі - відмінна можливість продемонструвати, що у нас єдина країна, у нас сильні спецслужби і армія. Хочу сказати, що мета федерації полягає в тому, щоб клуби не отримували штрафні санкції, покарання у вигляді технічних поразок, а всі свої суперечки вирішували виключно на футбольному полі.

Проведення матчів в Маріуполі вже довело, що українські спецслужби і правоохоронці гідно справляються зі своїми обов'язками. Але вимагати від них якихось додаткових гарантій безпеки не варто. У вигляді документа їх не може надати ніхто в усьому світі. Такого поняття взагалі не існує", - цитує функціонера офіційний сайт ФФУ.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо не лякає технічна поразка в матчі з Маріуполем.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол