Футбол

Голова українського футболу відреагував на скандал з підлеглим без диплому

0

Треба дати можливість судам і правоохоронним органам довести справу до логічного завершення

Президент ФФУ Андрій Павелко очікує рішення правоохоронців щодо скандалу з віце-президентом ФФУ Вадимом Костюченком, якого звинувачують у фальсифікації диплому Київського політехнічного інституту. За твердженнями керівництва ВНЗ, такий студент у них ніколи не вчився.

"У будь-якій структурі або організації є питання, які пов'язані з тим чи тим, назвемо його так, ступенем відповідальності. І сьогодні, якщо буде хоч якесь правове рішення - судове або про моральність цього питання... Завжди потрібно дати можливість судам і правоохоронним органам довести справу до логічного завершення. Даємо слово, що буде припинена будь-яка керівна посада. 

Сьогодні Костюченко працює і виконує одну з найбільших функцій: їздить країною, відкриває майданчики, займається дитячо-юнацьким футболом. Як це пов'язано з дипломом? Якщо питання в його діяльності, наскільки він із дипломом відкриє більше або менше майданчиків і приверне дітей у зайнятість футболом - це моральність цього питання", - цитує Павелка FootballHub.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шевченко викликав у збірну новоспеченого українця.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, ФФУ, футбол