Футбол

Головний антикорупціонер України розповів про боротьбу з договірними матчами

0

Тих, хто ще не зрозумів, що повинні бути фейр-плей, чесне суддівство, будуть публічно викривати

Голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, який також обіймає посаду віце-президенту ФФУ і курує розслідування договірних матчів в українському футболі, розповів про боротьбу з проявами нечесної гри.

"Уже є перші кримінальні виробництва щодо договірних матчів. Думаю, що через деякий час правоохоронні органи, а саме поліція, яка розслідує ці виробництва, покажуть перші результати.

Перші результати, думаю, ми побачимо вже в наступному році. І тих, хто ще не зрозумів, що повинні бути фейр-плей, чесне суддівство, ми будемо публічно викривати і показувати, тому що вони цього заслуговують.

Справи поки відкриті по матчу першої і нижчих ліг. Варто відзначити, що УПЛ поки досить непогано тримається в антикорупційному плані.

Ми не отримаємо ніколи сильних футболістів в прем'єр-лізі, якщо всі матчі будуть продаватися і здаватися в нижчих лігах. А коли ми це подолаємо і покажемо сильну прем'єр-лігу, то почнуться мільйонні гонорари, світова слава.

Моя дитяча мрія, щоб не тільки Андрій Шевченко був тим футбольним ідолом, а щоб, коли називаєш список українських футбольних кумирів, ти не міг всіх згадати.

Чому прийшов працювати у федерацію футболу? Це частково пов'язано з моєю основною роботою. Це громадська безкоштовна діяльність, але це те, для чого не шкода свого вільного часу», - передає слова Холодницького Футбол 24.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, у МВС розповіли подробиці смертельної ДТП за участю президента Карпат.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол