Футбол

Гравець збірної України емоційно попрощався зі своїм колишнім клубом

0

Іван Петряк побажав удачі луганському клубу

Хавбек донецького Шахтаря і збірної України Іван Петряк попрощався з луганською Зорею, де провів останній свій сезон на правах оренди.

"Зоря, ви моя перша любов, моя перша команда, ви дійсно стали для мене другою сім'єю! Разом ми падали і піднімалися, голосно перемагали і гідно приймали поразки. Хочу сказати Вам всім величезне спасибі!

За ці роки у мене з'явилося, багато друзів і товаришів. Банда, ви назавжди в моєму серці. Я бажаю вам успіху, і тільки перемог. Щиро хочу подякувати всім вболівальникам команди, спасибі що завжди були поруч", - написав Петряк в своєму Instagram.

 

Заря,Вы моя первая любовь,моя первая команда,Вы действительно стали для меня второй семьей!!!Вместе мы падали и поднимались,громко побеждали и достойно принимали поражения.Хочу сказать Вам всем огромное спасибо!!!За эти годы у меня появилось,много друзей и товарищей,отдельно хочу сказать спасибо @gordey5,Ты стал для меня старшим братом!!!Банда,Вы навсегда в моем сердце.Я желаю вам удачи,и только побед.Искренне хочу поблагодарить всех болельщиков команды,спасибо что всегда были рядом

Публикация от Ванька Петряк (@petryak1994)

 

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо остаточно попрощалося з захисником збірної України.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Іван Петряк, Зоря, Шахтар