Футбол

Григорій Суркіс розказав, чи хвилюють його нові посади

0

Екс-президент ФФУ зауважив, що його, передусім, хвилює імідж і репутація українського футболу і країни в цілому

16 червня в Києві відбудеться позачерговий Конгрес Федерації футболу. Напередодні екс-президент ФФУ Григорій Суркіс так прокоментув інформацію, що може знову стати очільником українського футболу.

- По-перше, мені таких пропозицій не надходило. По-друге, я ніде не читав про наміри Павелко внести мою кандидатуру на посаду віце-президента після того, як він буде переобраний президентом ФФУ на новий термін. Ну і, по-третє, сам я теж не напрошувався до Андрія Васильовича в заступники. Не можуть же без мене мене одружити. Хоча, як показує багаторічний досвід спілкування з деякими громадянами, була б людина, а плітку швидко сфабрикувати. Тому поспішаю заспокоїти вічно заклопотаних моєю долею групу товаришів - в регаліях нестачі не відчуваю.

І взагалі, пропоную змінити тему на дійсно важливу і актуальну для всього українського футболу. Через рік Київ приймає фінал Ліги чемпіонів УЄФА. В якому стані готовності до цього статусному події перебуває столиця України? Чи всі проблеми вирішені на НСК Олімпійський? Як йдуть справи з виконанням вимог УЄФА з безпеки, і багато інших питань, чіткі відповіді на які повинна дати приймаюча сторона. Ось це дійсно гідна для широкого загалу тема загальнонаціональної важливості.

Займаючись підготовкою до проведення Євро-2012, я не з чуток знаю, який це колосальний обсяг робіт, і який тягар відповідальності лягає на плечі ФФУ, міської влади та керівництва держави. Тому якщо когось хвилюють нові посади, то мене, в першу чергу, турбує імідж і репутація українського футболу і країни в цілому, - передає слова Григорія Суркіса Футбольний клуб.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, іспанський спеціаліст залишив посаду голови академії Динамо.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ФФУ, президент, Суркіс