Футбол

Харківських ультрас звинувачують у зв'язках з окупантом

0

46 харківських фанатів ідентифікували як членів проросійського угруповання Оплот

Харківські фанати, які зірвали фінальний матч аматорської першості між Металістом-1925 і Агробізнесом (0:4) і влаштували на НСК Олімпійський масові заворушення, могли мати відношення до проросійських сил. Про це сказав власник і президент Агробізнесу Олег Собуцький, якому ультрас зламали ребро.

- У мене вже є інформація від серйозних журналістів, ультрас Металіста 1925 три місяці тому об'єдналися з проросійською організацією Оплот. І 46 харківських фанатів ідентифікували як членів цього угруповання. Це бидло побило на трибунах наших військових, жінок, дісталося представникам Федерації, нашій ветеранській збірній. Навіть, дитина 12 років постраждала. Складається таке враження, що це була чітко спланована диверсія.

Що сталося з порушниками потім? А нічого не сталося взагалі! Пішли по місту спокійно гуляти. Жоден працівник поліції їх не затримав. А міністр внутрішніх справ Аваков, коли це все почалося, як останній боягуз встав і втік. Де були ці 60 людей зі спецпідрозділу, які повинні були стояти у їх сектора? Правоохоронці говорили вранці, що стоятимуть у них на матчі. Але їх не було в грі на стадіоні. Поліція свої зобов'язання не виконала.

Коли це почалося, ми стали викликати поліцію, але нам відмовили, пояснивши, що у Адміністрації президента проходить акція Айдара і вони акумулюють сили там. І людей з нашого заходу вони зняли і перекинули туди. Тому нікого з порушників так і не заарештували, - передає слова Собуцького UA-Football.

Як уже повідомляв портал Знай.Спорт, державний банк залишає Динамо без фінансування.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Металіст, ультрас, оплот