Футбол

Харківський футбольний клуб жорстко покарав своїх ультрас

0

Металіст-1925 не пропускатиме будь-які угруповання ультрас на три найближчі домашні і гостьові матчі

Металіст-1925 провів внутрішнє розслідування інциденту з заворушеннями під час фіналу аматорського чемпіонату України проти Агробізнесу (0:4). Усі матеріали внутрішнього розслідування і пропозиції було передано Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Федерації футболу України, а також спеціальній групі, створеній для розслідування інциденту, повідомляє офіційний сайт клубу.

Металіст-1925 не пропускатиме будь-які угруповання ультрас на три найближчі домашні матчі. Також харків'яни хочуть домовитися з дирекцією стадіону Металіст і резервної арени клубу Динамо про закриття фанатських секторів на ці ігри, за винятком гостьових трибун.

При цьому Металіст-1925 не повезе своїх фанатів і на три календарних гостьових матчу другої ліги і Кубка України, пропускаючи тільки офіційних осіб клубу і представників ЗМІ.

Умовно клуб покарав своїх ультрас на термін до 1 грудня 2017 року. Якщо ж вони порушать заборону відвідування стадіонів, то термін з умовного перетвориться в безумовний.

Також Металіст-1925 продовжить розслідування щодо виявлення осіб, винних у заворушеннях на НСК Олімпійський. За його результатами до винуватців будуть застосовані дисциплінарні санкції, а в разі необхідності клуб готовий звернутися до суду.

Це затвердив гендиректор клубу Володимир Лінке.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, ультрас, які зчинили бійку на Олімпійському, залагодили конфлікт.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
футбол, Металіст, ультрас