Хавбек збірної України вважає, що команді потрібно серйозно додавати в якості гри

0

На думку Тараса Степаненка, Синьо-жовтим потрібно повчитися у хорватів, як перемагати у важливих матчах

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко підвів підсумки невдалого матчу для його команди, в якому українці програли Хорватії (0:2).

"Перший тайм зіграли добре, якісно і концентровано. У другому таймі був провал хвилин 15, а суперник дуже легко забивав. Навіть ніхто не підказував ззаду, хто вбігає, і хто вибігає, тому допускали дитячі помилки. У матчах з такими командами такі маленькі речі відіграють велику роль. Нам потрібно завжди грати компактно, підказувати і навіть іноді накричати, а без підказу і без концентрації дуже важко.

Головний тренер говорив перед грою, щоб робили довгу передачу вперед, якщо не знаємо, як діяти в ситуації, але не обрізати. Було багато моментів, коли під пресингом ми робили передачу "ковирком" в центр, яку неможливо прийняти, адже велика щільність гравців в центр. Потрібно грати просто, і найголовніше в таких матчах - це убезпечити свої ворота і якнайдалі відсунути м'яч від своїх воріт.

Постійно одне і теж. Я дуже засмучений. Нам потрібно вчитися у Хорватії вигравати такі матчі. Коли справа доходить до матчів високого рівня, ми не можемо зробити крок вперед. У цьому компоненті потрібно сильно додавати. Ми бачили, як команда, яка дійсно хоче грати в плей-офф, збирається, хоча їх критикували. А ми знову один матч граємо добре, а в другому матчі здаємо", - сказав Степаненко.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, яка з команд, що посіла друге місце у своїй групі, не потрапила в плей-офф європейської кваліфікації.