Футбол

Інтер назвав коментаторів ЧС-2018 у Росії

0

Чотири українські коментатори працюватимуть на матчах, які відбуватимуться у країні-агресорі

Телеканал "Інтер" назвав імена коментаторів, які працюватимуть під час трансляції матчів чемпіонату світу-2018 у Росії.

В інтерв'ю офіційному сайту телеканалу спортивний журналіст Роман Кадемін повідомив, що коментуватиме матчі він, Олександр Тингаєв, Олександр Сукманський та Юрій Кириченко. "Інтер" також планує запрошувати "зірок футболу та авторитетних експертів".

Раніше відомий коментатор Денис Босянок відмовився працювати із "Інтером" через антиукраїнську політику каналу. Кадемін прокоментував рішення колеги.

"Як мінімум, я знаходжу це дивним. Це реально упущена можливість бути причетним до історичного моменту, реалізувати свої творчі амбіції перед такою масштабною аудиторією. Іншого такого шансу може не бути. Спілкуючись з колегами, бачу, як горять їхні очі. І мені дуже шкода тих, хто цього не розуміє", - заявив журналіст.

Раніше "Інтер" транслював чемпіонат світу лише одного разу - у 2006 році, коли на турнірі грала збірна України.

Чемпіонат світу з футболу прийматимуть 11 міст Росії з 14 червня по 15 липня.

 

НСТУ - про трансляцію чемпіонату світу

 

Директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія розповів, якими наслідками загрожує трансляція чемпіонату світу.

"Той канал, який все ж хоче придбати право на показ чемпіонату та показати його, зараз дуже сильно страхується. По-перше, йде збивання ціни. А, по-друге, відбувається звичайна перестраховка, адже вони теж думають над цим та бачать міжнародну обстановку. Зараз наростає відчуття, що все більше країн налаштовані проти чемпіонату в Росії. Тут королівська родина Великобританії заявила, що не поїде на ЧС-2018, там ще хтось… Тобто обставини загострюються, і телеканалу це теж не подобається.

Також вони точно розуміють, що вболівальників в країні – велика кількість, і свої рейтинги вони отримають. Але тут же ризикують іншим – меншість, яка в першу чергу є патріотами та активними людьми, а не вболівальниками, може влаштувати їм таке, що мало не буде", - зазначив Аласанія.

Дивіться: шість країн готують бойкот чемпіонату світу у Росії

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у росіян виникли проблеми із шашликом на час проведення чемпіонату світу.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, Інтер, коментатори