Футбол

Історична знахідка: УПЛ згадала про двох унікальних футболістів

0

Першим, хто встановив це досягнення, був легендарний голкіпер

У історії чемпіонатів України лише двом футболістам підкорилося феноменальне досягнення: вони зіграли за дві команди в одному турі. Про це згадали на офіційному сайті УПЛ.

Першим, хто це встановив, був легендарний голкіпер Ігор Шуховцев. Уродженець Одеси досяг цього чверть століття тому, в дебютному чемпіонаті незалежної України. Причому звершення Шуховцева важко переоцінити: між його виходами на поле в одному турі за різні клуби минула лише доба - 7 квітня він зіграв за вінницьку Ниву проти миколаївського Евіса, а 8-го уже захищав кольори Одеси в матчі з Дніпром.

А в сезоні-2016/17 це унікальне досягнення зробив захисник Олексій Дитятьєв. Один із матчів 17-го туру між Олімпіком та Карпатами не зіграли в запланований строк через складні погодні умови. Тож замість грудня 2016-го зустріч провели у Черкасах 26 березня 2017-го. І в складі львів’ян вийшов центральний захисник Дитятьєв. В тому ж ігровому дні він уже брав участь - за Ворсклу в матчі проти Динамо (3 грудня). Відстань між поєдинками склала майже чотири місяці.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, лідер Динамо визначився зі своїм майбутнім.

Фото ФК Олімпік

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
упл, чемпіонат, футбол