Футбол

Канал українського олігарха вказав на двері провідним футбольним журналістам

0

Коментатор Олег Шмідт звільнився за власним бажанням

В медіа-групі 1+1 відбуваються масштабні звільнення в спортивному департаменті. Зокрема, під скорочення потрапили 30 спеціалістів, серед яких і провідні журналісти. Це Костянтин Андріюк, В'ячеслав Щербо, Олег Ситник і коментатор Володимир Кобельков.

Решта 26 осіб - співробітники відділу трансляцій (режисери, звукорежисери, оператори). Коментатор Олег Шмідт звільнився за власним бажанням.

Ситуацію з майбутнім спортивної редакції каналу 2+2, який входить в медіа-групу 1+1 і, за достовірною інформацією, належить українському олігарху Ігорю Коломойському, прокоментував керівник спортивних проектів Степан Щербачов. 

- Це оптимізація бізнес-процесів, з огляду на те, що ми скорочуємо спортивне мовлення, в першу чергу, футбол. Зараз ми спостерігаємо падіння рівня, а відповідно і інтересу глядачів до багатьох матчів.

2+2 продовжить транслювати футбол. Ми ведемо переговори з відомими і популярними клубами. Коли договори будуть підписані, ми про це повідомимо.

Профутбол вийде в ефір після літньої відпустки 19 липня. Ми плануємо ефір після матчу Динамо - Чорноморець. У нових декораціях, новому дизайні і з новими креативними темами. Всі, хто любить проект, залишаться задоволеними змінами, - передає слова Щербачова Трибуна.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що українська футбольна телеведуча поділилася гарячими фото з відпочинку.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
2+2, журналісти, звільнення