Футбол

Капітан Динамо розповів про підготовку команди до нового сезону

0

Андрій Ярмоленко підбив підсумки тренувального збору в Австрії

Лідер київського Динамо Андрій Ярмоленко поділився своєю думкою про проведений в Австрії передсезонному зборі Біло-синіх.

"Перший збір при новому тренері? Звичайно, було цікаво, що хоче бачити новий тренерський штаб, які вимоги до нас будуть пред'являти, і ми працювали з величезним інтересом, величезним бажанням. Всі хотіли довести, що гідні місця в основному складі в такому клубі. Я вважаю, що збори пройшли плідно, і сподіваюся, що той обсяг роботи, які ми виконали, допоможе нам для досягнення хорошого результату в сезоні.

Мої функції на полі трохи помінялися, але не особливо, тому нічого складного для мене в цьому немає. Не можу сказати, що мені було важко, просто кілька функцій відрізняються від того, що вимагав Сергій Станіславович (Ребров - прим.). Зараз все стало трохи по-іншому. Але за рахунок тренувань поступово перебудовуєшся, тому зараз вже ніяких проблем немає.

Нова тактика? Тепер більше граємо вперед. Звичайно, в кожній схемі є як свої плюси, так і мінуси. Найголовніше, щоб та робота, яку ми виконали, принесла нам користь в чемпіонаті. Судити про нашу підготовку, оцінювати її будемо за результатами в чемпіонаті і Лізі чемпіонів", - цитує капітана Динамо офіційний сайт клубу.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Динамо ще не визначився зі складом на Суперкубок України.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Андрій Ярмоленко, Динамо